14,518
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 49: | Line 49: | ||
| 1983 | | 1983 | ||
|- | |- | ||
| [[Queen | | [[Queen Of Puerto Rico, The (show)]] | ||
| 1983 | | 1983 | ||
|- | |- | ||
Line 58: | Line 58: | ||
| 1984 | | 1984 | ||
|- | |- | ||
| [[Tour | | [[Tour Of The City, A (part 1)]] | ||
| 1984 | |||
|- | |||
| [[Tour Of The City, A (part 2)]] | |||
| 1984 | | 1984 | ||
|} | |} |