14,518
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 32: | Line 32: | ||
| [[Til You're Gone]] | | [[Til You're Gone]] | ||
| 1979 | | 1979 | ||
|- | |||
| [[Decline Of Spengler, The]] | |||
| 1982 | |||
|- | |- | ||
| [[Lies]] | | [[Lies]] | ||
| 1982 | | 1982 | ||
|- | |- | ||
| [[End, The]] | | [[End, The]] |