14,521
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 587: | Line 587: | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=SNZ6beji4I4 YouTube] | | [https://www.youtube.com/watch?v=SNZ6beji4I4 YouTube] | ||
|- | |- | ||
|1986 | | 1986 | ||
| [[Tell Me What To Do]] | | [[Tell Me What To Do]] | ||
| | | | ||
| ( | | Kakashi (かかし, Scarecrow) | ||
| Aragon, | | Aragon | ||
| | | Aragon, 1985 | ||
| [https://youtu.be/eDNROA3g6-M?t=1682 Youtube] | |||
|- | |||
| 1986 | |||
| [[Tell Me What To Do]] | |||
| | | | ||
| Teami No Onpu | |||
| Aragon | |||
| | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=zK5ywUL4AhY YouTube] | |||
|- | |- | ||
|1986 | | 1986 | ||
| [[Tell Me What To Do]] | | [[Tell Me What To Do]] | ||
| | | | ||
| Turtle Dreams (Waltz) | | Turtle Dreams (Waltz) | ||
| Meredith Monk | | Meredith Monk | ||
| Waltz - Meredith Monk | | Waltz - Meredith Monk | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=u3rK02IcKbw YouTube] | | [https://www.youtube.com/watch?v=u3rK02IcKbw YouTube] | ||
|- | |- | ||
Line 926: | Line 934: | ||
| [[Night (Part 2) ]] | | [[Night (Part 2) ]] | ||
| | | | ||
| かかし | | Kakashi (かかし, Scarecrow) | ||
| Aragon | | Aragon | ||
| Aragon, 1985 | | Aragon, 1985 |