790
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 864: | Line 864: | ||
| Flag | | Flag | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=Y4QbJRAWvRU YouTube] | | [https://www.youtube.com/watch?v=Y4QbJRAWvRU YouTube] | ||
|- | |||
|1989 | |||
| [[Nausea ]] | |||
| | |||
| El Lamento de los Ayatollah | |||
| Roberto Musci & Giovanni Venosta, | |||
| Urban And Tribal Portraits, 1988 | |||
| | |||
|- | |||
|1989 | |||
| [[Nausea ]] | |||
| | |||
| The Kiss | |||
| Harold Budd, | |||
| The White Arcades, 1988 | |||
| | |||
|- | |- | ||
| 1989 | | 1989 |