90
edits
No edit summary |
(added two tracks to At The Border (already listed on that show's main page)) |
||
Line 658: | Line 658: | ||
| Soundtrack, 'Fitzcarraldo' | | Soundtrack, 'Fitzcarraldo' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=8ttQ4dhRgbY YouTube] | | [https://www.youtube.com/watch?v=8ttQ4dhRgbY YouTube] | ||
|- | |||
| 1987 | |||
| [[At The Border]] | |||
| | |||
| Kakashi (かかし, Scarecrow) | |||
| Aragon | |||
| Aragon | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=8tnhCSMkXSk YouTube] | |||
|- | |||
| 1987 | |||
| [[At The Border]] | |||
| | |||
| Otherwise | |||
| Adam Rudolph | |||
| Eternal Winds | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=iiDoTUO4aY8 YouTube] | |||
|- | |- | ||
| 1987 | | 1987 |