14,521
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 650: | Line 650: | ||
| Cobra Verde | | Cobra Verde | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=U8y_Pz9fLxU YouTube] | | [https://www.youtube.com/watch?v=U8y_Pz9fLxU YouTube] | ||
|- | |||
| 1987 | |||
| [[He Hesitated]] | |||
| | |||
| Mimosa | |||
| Michael Brook | |||
| Hybrid | |||
| [https://youtu.be/5ZI2GLhEo7U?t=654 YouTube] | |||
|- | |- | ||
| 1987 | | 1987 |