14,521
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 786: | Line 786: | ||
| Signs of Life | | Signs of Life | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=xyLj7ZlZ48g YouTube] | | [https://www.youtube.com/watch?v=xyLj7ZlZ48g YouTube] | ||
|- | |||
| 1987 | |||
| [[To The Bar Life]] | |||
| | |||
| As Time Goes By | |||
| Dooley Wilson | |||
| Casablanca | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=d22CiKMPpaY YouTube] | |||
|- | |- | ||
| 1987 | | 1987 |